Про фонду БО МВФГ «Чую Серцем»

Благодійна організація "Чую серцем" заснована в Україні з метою надання допомоги людям з інвалідністю та тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію. Ми зосереджуємося на проведенні різноманітних благодійних проєктів, спрямованих на допомогу дітям з особливими освітніми потребами, людям з інвалідністю, а також людям з порушеннями слуху, ветеранам та біженцям.

У нашій організації багато волонтерів, які приєднуються до різних прєктів та організовуємо заходи, які сприяють їх соціалізації та розвитку творчого потенціалу. Наша місія надати допомогу та підтримку людей з інвалідністю у всіх сферах життя, в тому числі медичну допомогу, освіту, професійне навчання, соціальну адаптацію та працевлаштування.

Наша організація була заснована у 1998 році як "Фонд соціальної допомоги інвалідам зі слуху" з метою допомогти людям з порушеннями слуху та підтримки їх у всіх аспектах життя. У 2019 році ми перейменувалися на "Міжнародний волонтерський фонд глухих ЧУЮ СЕРЦЕМ" і ця назва найкраще відображає цінності та принципи, на яких ґрунтується діяльність фонду. Фонд продовжує роботу у тісній співпраці з місцевими організаціями та спільнотами по всьому світу. За роки роботи фонд допоміг тисячам людей та досяг значних успіхів у своїй діяльності.

Якщо ви бажаєте отримати детальнішу інформацію про нашу організацію та наші проекти, запрошуємо вас відвідати наш офіційний сайт або знайти нас у соціальних мережах. Ми будемо раді бачити вас в нашій команді і разом допомагати тим, хто цього потребує.

About About About About About