Збір “Підтримуй освіту дітей”

Ми побували в багатьох містах з метою гуманітарної допомоги, а також багато запитів від інших міст прифронтових територіях, де діти продовжують дистанційне навчання, але не всі мають доступ до необхідних технологічних потреб, бо як виявилося не всі діти виїхали та продовжують навчання дистанційно у школах, училище та інші навчальний ВИШ закладів. у зв’язку з воєнною ситуацією багато дітей залишаються далеко від класних кімнат та шкільних стін. Але ми віримо, що навчання не повинно зупинятися і щоб діти та тінейджери продовжували власний розвиток та здобували освіту, і ми розпочинаємо збір “Підтримуй освіту дітей”, наша мета закупитися 50 шт планшетів.

Ваш внесок може стати ключем до здійснення цього проєкту та для розвитку дітей з порушенням слуху, глухі діти потребують спеціальної освітньої програми, які є у спеціальних навчальних закладів, для дітей з порушенням, але на жаль у прифронтових містах школи знищені та зруйновані, вчителі та школярі, студенти залишилися та продовжують навчання, але здебільшого у дистанційному форматі. За останній рік війна дуже виснажила сім’ї фінансово, і тому багатьом родинах, немає можливість придбати необхідне обладнання власним дітям.

Будь-яка сума є важливою, і кожен благодійний внесок це крок за кроком до покращення життя дітей у прифронтових містах. Ми отримали запити та прохання від малозабезпечених родин, які мають більш як двоє дітей школярів, які потребують технічних засобів для онлайн занять, і тому наша з вами допомога справді потрібна і будемо вдячні кожному за підтримку проєкту “Підтримуй освіту дітей”. Разом ми можемо зробити великі зміни в майбутньому в освіті дітей з порушенням слуху.

Наша місія

Наша місія, допомогти внутрішнім переселенцям які самостійно не можуть придбати гаджет своїм дітям, аби забезпечити їм освіту, а також усім небайдужим долучитися до нашої ініціативи та допомогти забезпечити майбутнє діткам, щоб вони продовжували своє навчання вдома, або у пунктах незламності. Кожна історія буде проінформована на нашому сайті та в соціальних мережах Facebook, Instagram та у Телеграм-каналі фонду “Чую серцем”.

Як ви можете допомогти
1

Поширення інформації

Розкажіть друзям та родині про наш проєкт та поширте інформацію або репостом в соціальних мережах з хештегом #чуюсерцем, #heartheheart
Разом ми зможемо залучити більше людей до цієї справи! 🙌
Поділитись в соцмережах
X Facebook Telegram
2

Донати

Ваша фінансова підтримка є надзвичайно цінною для нас. Навіть найменша пожертва допоможе наблизитись до досягнення нашої спільної мети.
Перерахувати
Зв'яжіться з нами
Для отримання більш детальної інформації або якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Дякуємо за вашу підтримку!
інше
monobank
або реквізити Приватбанк
UAH UA023052990000026003026215965
EUR UA103052990000026003016242669
USD UA103052990000026000006237609
CHF UA433052990000026004036227533
volunteer